Microneedling

Mikronõelad mõjutavad paremuse suunas nahatekstuuri, vähendavad kortsukesi ja päikesest tingitud kahjustusi ning muudavad armid vähemmärgatavaks. MN teraapia suurendab vitamiinide imendumist nahka, aktiveerib kollageenisünteesi sealjuures nahka kahjustamata.

Kasu:

– õhuke nahk muutub paksemaks ja pinguldub, naha elastsus taastub
– sobib kõikidele nahatüüpidele
– suurendab naha loomulikku võimet kollageeni toota
– pigmendilaigud muutuvad heledamaks
– miimilised kortsud ja kurrukesed taanduvad
– kiire paranemisaeg
– võib teha korduvalt
– hooldusega ei kaasne epidermise eemaldamist
– sobib kõikidele näo-, kaela- ja kehapiirkondadele
– suurepärane ülahuule ümber olevate kurrukeste, kortsude, naha fotokahjustuste, armide ja venitusarmide vastane hooldus

Toime:

Ülipeened nõelakesed läbistavad epidermise, stimuleerides kollageenisünteesi. Selle tulemuseks on nn mikrokanali efekt, mis soodustab ka vitamiinide, seerumite ja muude paiksete vahendite imendumist, suurendades nende efektiivsust.
Kõrvalnähtude ilmnemisel tunnevad väga vähesed kliendid hoolduse ajal mõnevõrra ebameeldivat aistingut. 1-2 päeva jooksul võib nahal olla kerge punetus.

Kosmeetikud: Raili Kardin (tel. 56 683 387) ja Helena Riismaa (tel. 56 47 93 44)

Hinnakiri
Luksuslik kuninganna hooldus
Selle hoolduse juurde kuulub naha pinnapuhastus, koorimine, punktmassaaž niisutava ja turgutava seeruminga, mis ergutab näo energiapunkte ning valmistab naha ette süvalihaste massaažiks. Seejärel tuleb pinguldav, naha ainevahetust kiirendav ja noorendav süvamassaaž näolihastele, lümfimassaaž luksusliku ja siidise näoõliga mis parandab lümfiringet, väljutab toksiine, niisutav. Naha elastsust parandav efektimask, lõpukreemid. NB. Selle hoolduse juurde kuulub tasuta kulmude korrigeerimine ja kätemassaž.
80 min 65€
Luksuslik kuninganna hooldus koos naha süvapuhastusega
Sama hooldus mis eelminegi kuid siia juurde kuulub mehaaniline, ultraheli või Hjeronymuse puhastus.
90 min 75€
Pinguldav näohooldus
Selle hoolduse juurde kuulub naha pinnapuhastus, koorimine, pinguldav, naha ainevahetust kiirendav ja noorendav süvamassaaž. Niisutav/pinguldav mask, lõpukreemid.
60 min 48€
Pinguldav näohooldus efektmaskiga
Selle hoolduse juurde kuulub naha pinnapuhastus, koorimine, pinguldav, naha ainevahetust kiirendav ja noorendav süvamassaaž. Niisutav/pinguldav kohese toimega efektimask. Kasutame kollageeni, vetika, kaaviari vm. efektimaski. Lõpukreemid.
60 min 55€
Efektihooldus
Naha pinnapuhastus, koorimine, niisutav/pinguldav kohese toimega efektimask. Kasutame kollageeni, vetika, kaaviari vm. efektimaski. Lõpukreemid.
30 min 32€
Kiire turgutus
Naha pinnapuhastus, koorimine, nahatüübile vastav mask, lõpukreemid.
25 min 26€
Kiire lõõgastus
Naha pinnapuhastus, koorimine, massaaž.
25 min 26€
Lõõgastav näohooldus
Naha pinnapuhastus, koorimine, massaaž, mask, lõpukreemid.
50 min 39€