Püsilakid

Striplac maniküür – käepärane, praktiline ja kaunis küünehoolitsus. Kiire eemaldus ilma lahustita! Avastage tõeline küünelaki tehnoloogia ime, mis muudab iluajalugu! Maailma esimene küünelakk, mis püsib palju kauem kui tavaline küünelakk, ei kihistu.

Eemaldamiseks pole vaja kasutada lahustit või küünelaki eemaldusvahendit. Lihtsalt tõmmake Striplac küüntelt maha kui soovite vaheldust ja uut värvi! Pärast Striplac küünelaki eemaldamist on küüs terve ning kahjustusteta. Lakk püsib ilma kriimustusteta kuni 10 päeva.

OPI GelColor geellakk UV lambi all on välja töötatud naisele, kes hindab väga head kvaliteeti, parimat püsivust, kiirust ja turvalisust. See on ideaalne klassikalise maniküüri pooldajatele, kuna näeb välja tõeliselt naturaalne. Geellakkimise eelis kunstküünte ees on tehnoloogia ohutus naturaalsetele küüntele, sest lakk eemaldatakse viilimise asemel leotades. See tagab küüneplaadi normaalse funktsioneerimise ja küüne hea tervisliku seisundi.

OPI geellakk kantakse naturaalsetele küüntele ning see ei kooru, ei murene, ei kulu, ei kaota läiget ega muuda värvi. Erinevalt tavalakist jääb ära tüütu küünelaki kuivamise ootamine, kuna LED-lamp tagab ekstra kiire geellaki kuivamise sekunditega. Särav maniküür püsib Sinu küüntel hooldusvabalt 2-3 nädalat.

Kolmeastmeline tavavalguse käes kuivav geellakisüsteem. Leotust mittevajav lakieemaldus. Tulemus. Värviküllane peegelläikega tavavalguse käes kuivav ja kauapüsiv geelmaniküür.

OPI geellakk – ilma UV lambita

Tavavalguse käes kuivav geellakisüsteem. Leotust mittevajav lakieemaldus. Tulemus – värviküllane peegelläikega tavavalguse käes kuivav ja kauapüsiv geelmaniküür.

OPI Infinite Shine koostis sisaldab valguskõvenevaid oligomeere, mis ristseondavad värvi ja läike. Lakisüsteem kuivab loomuliku valguse toimel (ei vaja eri lambiga kõvendust) ja seetõttu tuleb maha tavalise küünelakieemaldajaga.

Gelish püsiküünelakk

Innovaatiline püsiküünelakk Gelish on ideaalne lahendus tänapäeva kiires keskkonnas. Gelish on püsiküünelakk, mis ei kulu maha ja püsib orjenteeruvalt inimesest -3 nädalat. Gelish püsiküünelakk on kombineeritud uusima UV-tehnoloogiaga. Protseduuri käigus kasutatakse LED-lampi, mis tagab küünelaki kiire kuivamise. Gelish`iga jäävad küüned elastsed ning Gelish lakk kaitseb küüsi välismõjude eest , samuti muudab küüned tugevamaks.
Tulemuseks on elastsed küüned, mis ei kaota läiget.
Lakkimise protseduur näeb välja nagu tavaline lakkimine, kus kasutatakse aluslakki, värvilist lakki ja pealislakki. Gelish`i aluslakk sisaldab keratiini, mis aitab kaasa oma küüne kasvule. Gelish`i pealislakk annab läike ning kaitseb lakkimise protseduur näeb välja nagu tavaline lakkimine, kus kasutatakse lakki murenemise ja kulumise vastu. Püsib 3-5 nädalat.
Küünelakki saab eemaldada spetsiaalse vahendiga ja võtab aega umbes 25 minutit. Ei kahjusta küünepinda.