Näolihaseid trimmiv aparaat Tua tre’nd on kiire ja mugav kodus kasutatav seade, mis pinguldab näolihaseid, tōstab naha toonust, ennetab ja silub kortse, aitab eemaldada veest tingitud turseid silmade ümber, ahendab naha poore ja silub nahka. Piisab 15 minutist päevas.

Tua tre´nd on mikrovooludel põhinev elektristimulatsioon (biostimulatsioon), mis on väga ligilähedane naturaalsele füsioloogilisele toimele, kus aju stimuleerib lihaseid tööle elektrokeemiliste impulsside kaudu, mis kanduvad edasi lihaskiududesse. Samal põhimõttel edastab Tua tre’nd spetsiaalse madalpinge mikrovoole näo lihastesse ja kudedesse läbi patenteeritud elektroodi. Need mikrovoolud, mis on kontrollitud ja absoluutselt ohutud, põhjustavad passiivse kontraktsiooni lihaskiududesse ja stimuleerivad vereringet ka kõige vähem kasutatud näolihaste piirkonnas. Sinu skeletilihaste kontraktsiooni kontrollib kesknärvisüsteem, mis tähendab, et elektrokeemilised impulsid edastatakse närvisüsteemi kaudu. Tua tre’nd näo protseduur genereerib spetsiifilisi elektrilisi mikrovoole, mis põhjustavad õrnalt veel sügavamaid passiivseid lihaskokkutõmbeid (mis imiteerib ja asendab impulsse, mida genereerib kesknärvisüsteem). Mikrovool asetatakse kohta, kus närv innerveerib lihaskiude. Seoses sellega paraneb lihaste ja naha hapnikuga varustus, vereringe ja ainevahetus. Nahalt kaovad väsimusilmingud, nahk muutub siidiseks ja siledaks, lihased pingulduvad ja sügavamad kortsud pehmenevad. Tua tre’ndi madalsageduslikud elektriimpulsid ei traumeeri kudesid vaid aitavad nahka noorendada suurendades kollageeni ja elastiini sünteesi, kiirendades rakkude uuenemist, stimuleerides vere-ja lümfiringet ning toniseerides lihaseid.

Elektrostimulatsioon on tuntud juba ammu. Biostimulatsiooni kasutatakse ka meditsiinis väga laialdaselt. Näiteks normaalse funktsiooni kaotanud organite ja kudede tegevuse taastamiseks; füsioteraapias kasutatakse seda vigastatud närvide ja lihaste mõjutamiseks, samuti siseorganite mõjutamiseks, mille seintes sisalduvad siselihaskiud.
Tua tre`nd näoaparaadis kasutatakse kõige arenenumat ja edasijõudnud tehnoloogiat näolihaste stimulatsioonil mikrovoolude abil.

Vastunäidustused:
Tua tre’nd sobib enamikele tervetele inimestele, sest impulsvoolud on väga sarnased loomulikele närviimpulssidele. Sellegipoolest ei ole teatud juhtudel elektrostimulatsioon soovitatud.

Väldi, kui sul on
1. Südamestimulaator
2. Neuroloogilisi haigusi nagu epilepsia v. Sclerosis multiplex

Väldi piirkondi
1. Nahapinnast kõrgemad sünnimärgid
2. Vähkkasvaja piirkond
3. Lahtised haavad, katkine naha piirkond, sinikas või muhk näol
4. Metallimplantaadid näol

Konsulteeri arstiga
1. Kohe pärast näooperatsiooni
2. Hiljutine arm või põletik
3. Kahtlustatakse kasvajat
Kahtluse korral konsulteeri alati arstiga.

Teenused

Näohooldus Tua tre’nd aparaadiga, 30 min.     
Näole tehakse 30 min. pinguldavat hooldust Tua tre’nd aparaadiga

Näohooldus Tua tre’nd aparaadiga ja maskiga, 50 min.
Näo pinnapuhastus, koorimine, näolihaste pinguldamine Tua tre’nd aparaadiga 30 min, mask, lõpukreemid.

Kosmeetik: Raili Kardin (tel. 56 683 387)