Näopuhastus/näohooldused massaažiga

Kasutame oma töös professionaalseid ja väga kõrgkvaliteetste aktiivainetega tooteid, et saavutada tõhusam ja püsivam tulemus.
Meie tooted on vastavuses GMO/KVO kõrgetele nõuetele, mistõttu püsib stabiilselt kõrge kvaliteet. Meie kosmeetikatooted on ilma säilitusaineteta, ei sisalda mineraalõlisid, parabeene, silikoonõlisid ega kunstlikke lõhnaaineid.

Mehaaniline puhastus  – klassikaline pigistamise meetodil puhastus, kus nahk eelnevalt aurutatakse ja seejärel eemaldatakse ebapuhtused.

Ultraheli puhastus – kõrgsageduslikul mehaanilisel võnkumisel põhinev puhastusmeetod aparaadiga, mis eemaldab ennekōike pindmisi komedoone.

Ensümaatiline puhastus – suurepärane hooldus probleemsele- ja akne nahale. Sobib ka naha silumiseks ja koorimiseks, kirgastab jumet. Selles hoolduses on kombineeritud antibakteriaalsed peptiidid, salitsüülhape ning rahustavad ja põletikuvastased taimsed ekstraktid.

Lümfimassaaž – kiirendab lümfivoolu, on nahka puhastav ja rahustav massaaž, 12 min.

Lihast trimmiv süvamassaaž – näolihaseid  ja nahka pinguldav, vereringet ergutav, naha ainevahetust kiirendav ja väga lõõgastav massaaž, 25 min.

Punktmassaaž – nahka ettevalmistav, energiakanaleid avav,  2 min.

Kosmeetik: Raili Kardin (tel. 56 683 387)

Teenused

Näopuhastus ~50-60 min.
Naha ettevalmistamine ebapuhtuste eemaldamiseks mehaaniliselt või ultraheli aparaadiga, mask näole, kaelale ja silmaümbrusele, lõpukreemid.

Näopuhastus koos nahka rahustava massaaziga ~60-70min. 
Näopuhastusele järgneb lõõgastav, rahustav ja
naha ainevahetust parandav massaaz, mask
näole, kaelale ja silmaümbrusele, lõpukreemid.

Pinguldav näo-ja dekoltee hooldus koos näo süvapuhastusega. ~1h 40min.
See hooldus sobib väga hästi ka noorematele inimestele, kelle nahk on väga kuiv või vajab palju toitaineid ning kes soovib nautida väga tõhusat hooldust. Naha ettevalmistamine ebapuhtuste eemaldamiseks mehaaniliselt või ultraheli aparaadiga, soojad kompressid jalalabadele, energiakanaleid ergutav punktmassaaz näole, naha ainevahetust parandav, nahka hapnikuga rikastav, pinguldav süvalihaste massaaz 25 min näole, kaelale ja dekolteele, efektimask(hüaluroonhappe, kollageeni, kaaviari vm)näole, silmaümbrusele, kaelale ja dekolteele, kätemassaaz, lõpukreemid.
Sama hooldus ilma süvapuhastuseta ~90min

Efekti näo-ja dekoltee hooldus koos näo süvapuhastusega ~75 min.
Naha ettevalmistamine ebapuhtuste eemaldamiseks mehaaniliselt või ultraheli aparaadiga, soojad kompressid jalalabadele, efektimask (hüaluroonhappe, kollageeni, kaaviari vm)näole, silmaümbrusele, kaelale ja dekolteele, kätemassaaz, lõpukreemid.
Sama hooldus ilma süvapuhastuseta. ~60min

Nooruki näopuhastus ~50-60 min. 
Naha ettevalmistamine ebapuhtuste eemaldamiseks mehaaniliselt või ultraheli aparaadiga, mask, kreem.

Nooruki näopuhastus massaaziga ~60-70 min.
Näopuhastusele järgneb lõõgastav, rahustav ja
naha ainevahetust parandav massaaz, mask, lõpukreem.

Seljapuhastus. ~50-60 min.
Naha ettevalmistamine ebapuhtuste eemaldamiseks mehaaniliselt või ultraheli aparaadiga, mask, kreem.

Cold Plasma hooldus 10 min.
Cold Plasma on väga tõhus vistrike puhul, hävitab baktereid ja viirusi, annab häid tulemusi naha-ja küüneseene puhul, vähendab kuperoosat, peatab rosaatsea ägenemist, parandab huuleherpest, on vananemisvastane.

Kiire turgutus. ~30min.
Näo ja kaela pinnapuhastus, koorimine, naha seisukorrale vastav mask, lõpukreemid

Silma erihooldus ~25 min.
Silmaümbruse puhastus, kohest efekti andev silmamask, silmaümbruskreem.

Dekoltee hooldus(koos näo-või silmahooldusega)
Naha pinnapuhastus, koorimine, kohest efekti andev mask dekolteele( kollageeni, kaaviari, hüaluroonhappega vms efektimask), kreem

Luksuslik Kuninganna näohooldus. ~100min.
See hooldus sobib väga hästi ka noorematele inimestele, kelle nahk on väga kuiv või vajab palju toitaineid ning kes soovib nautida  luksuslikku, mitmekesist ja väga tõhusat hooldust. Naha pinnapuhastus, koorimine, soojad kompressid jalalabadele, parafiini mask kätele  ja jalgadele, energiakanaleid ergutav punktmassaaz näole, naha ainevahetust parandav, nahka hapnikuga rikastav, pinguldav süvalihaste massaaz näole, kaelale ja dekolteele 25 min, efektimask (hüaluroonhappe, kollageeni, kaaviari vm)näole, silmaümbrusele, kaelale ja dekolteele, kätemassaaz, lõpukreemid. Soovi korral tasuta kulmude modelleerimine!
Sama hooldus koos naha süvapuhastusega ~1h 50min.